Koncert Łukasza Reksa "Akustyczny Soul"

Muzyka na żywo w każdą wakacyjną sobotę w Strefie Chillout

Łukasz REKS - utalentowany wokalista i twórca piosenek. Ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku, jest też absolwentem Conservatorium van Amsterdam. W swoim dorobku artystycznym ma wiele występów. Może pochwalić się udziałem w projekcie Mozaika – Impresje Adama Bałdycha. Można było go usłyszeć w trójmiejskim chórze NoSaints, a także w trakcie koncertów z zespołem Tribute to Justin Timberlake.

W 2019 roku Łukasz Reks wydał debiutancki album zatytułowany „EP”. Artysta jest zafascynowany muzyką z Promujący wydawnictwo singiel „Stan Lękowy” szybko spotkał się z uznaniem słuchaczy. Artysta najlepiej odnajduje się w muzyce z pogranicza indie popu, soulu, jazzu czy R&B. Jeszcze bardziej interesujące są fuzje tych gatunków. Inspirują go om Mish, brytyjski producent, wokalista i gitarzysta oraz bardziej znane nazwiska, takie jak Erykah Badu czy D'Angelo. 

Zapraszamy wszystkich wielbicieli nietuzinkowych brzmień na koncert, który odbędzie się w sobotę 7.08.2021 r. o godzinie 19:00 w ramach wakacyjnej Strefy Chillout koło Remizy Strażackiej w Cedrach Wielkich

Fot. w głównym zdjęciu Alice Nowicka AKR PHOTO

Szczegóły
Data dodania 27 lipca 2021
Gdzie? Remiza
Cena wstęp za darmo
Powiązane wiadomości