Otwarcie siłowni w Hali Sportowej w Cedrach Wielkich

W sobotę 9.10.2021 będzie możliwość bezpłatnych ćwiczeń z trenerem personalnym oraz wiele innych atrakcji.

Hala Sportowa w Cedrach Wielkich poszerza zakres swoich usług. Już od października będzie można ćwiczyć w kameralnej siłowni z profesjonalnym wyposażeniem.

Startujemy o 11:00

Serdecznie zapraszamy już na godzinę 11:00, kiedy nastąpi uroczyste otwarcie siłowni. Zaraz po tym zapraszamy na wiele aktywnych i smakowitych atrakcji. Zapiszcie się na nie już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Bezpłatne zajęcia

Zajęcia będą prowadzone w trzech 10- osobowych grupach. Każda grupa będzie miała możliwość skorzystania z bezpłatnych trzygodzinnych atrakcji:

  • treningu na siłowni z trenerem personalnym. To doskonała okazja, by poznać obsługę sprzętu, zadać pytania dotyczące treningu.
  • ćwiczeń fitness na sali sportowej prowadzonych przez trenera personalnego
  • masażu
  • uczestnictwa w gotowaniu na żywo wraz z przepysznym zdrowym poczęstunkiem

Każdy uczestnik będzie korzystał z wszystkich wyżej wymienionych atrakcji. Oferta jest przeznaczona dla osób pełnoletnich oraz młodzieży powyżej 16 roku życia, którzy dostarczą pisemną zgodę rodzica/ opiekuna prawnego.

Koniecznie zabierzcie ze sobą strój sportowy oraz obuwie na zmianę, które nie pozostawia śladów (non-marking). 

Jak można się wysłać swoje zgłoszenie na zajęcia?

Podajemy imię i nazwisko oraz kontakt (mail lub numer telefonu)

Wysyłając email na adres halacedry@zokis.eu

W godzinach 9:00 - 17:00 można się zapisać także w biurze Hali Sportowej w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 21 lub zadzwonić pod numer 500316856.

Do wygrania karnet na siłownię

Na zakończenie zajęć, o godzinie 14:00, wśród uczestników sobotnich zajęć oraz wszystkich, którzy nas tego dnia odwiedzą, zostanie wylosowany karnet na siłownię. Koniecznie towarzyszcie nam do końca zajęć, gdyż zwycięzca musi być obecny podczas losowania. 

 

 

Szczegóły
Data dodania 6 października 2021
Gdzie? Hala
Powiązane wiadomości