Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Bal u Świętego Mikołaja

 

DSCN2997

Jak co roku Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu organizuje mikołajki dla dzieci z terenu naszej gminy. Tym razem 4 grudnia 2015 r.  od  godziny 18.00  w Zespole Szkół w Cedrach Wielkich zorganizowany został interaktywny program pt. „Bal u Świętego Mikołaja” przygotowany przez profesjonalny zespół z Gdyni.
Miłym zaskoczeniem dla rodziców i dzieci było witanie ich u progu przez szczudlarzy. Wodzirej Renifer i Elf przez 2 godziny bawili się z dziećmi i przeprowadzali konkursy takie jak: gorące krzesełka i latanie miotle w którym, uczestniczyli rodzice ze swoimi pociechami. Reszta dzieci w tym czasie głośno dopingowała wołając „szybciej, szybciej”, dostarczyło to wszystkim wiele śmiechu i radości . Przy osobnym stanowisku Śnieżynka malowała dzieciom buzie.Ogromne emocje wzbudziło przedstawienie magika, który przeniósł wszystkie dzieci, a także dorosłych w niesamowity świat magii. Wszystkie przedstawione sztuczki były bardzo spektakularne, jednakże najwspanialszą magiczną sztuczką okazało się wyczarowanie królika – żywego królika. Dzieci były zdumione tą sztuczką.
Najwięcej jednak emocji wzbudziła wizyta Świętego Mikołaja. Ten długo oczekiwany gość został bardzo entuzjastycznie przyjęty. Każdy z uczestników zabawy otrzymał paczkę od Naszego gościa. W trakcie rozdawania prezentów były robione pamiątkowe zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.