Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Duchowni pokonali samorządowców – dni otwarte hali sportowej w Cedrach Wielkich

Takich tłumów na dniu otwartym hali widowiskowo-sportowej w Cedrach Wielkich nie spodziewał się chyba nikt. Nikt też się nie spodziewał, że drużyna Duchownych pokona aż 6:2 reprezentację Samorządowców. W minioną sobotę można było obejrzeć nową halę w Cedrach Wielkich. Obiekt robi wrażenie.

W czasie dnia otwartego rozegrano turniej tenisa stołowego i piłki nożnej. Rozegrano też towarzyski mecz piłkarski, w którym samorządowcy rywalizowali z duchownymi. Nasza drużyna uległa 2:6, a jedyne gole dla ekipy Samorządowców zdobyli Justyna Słowińska, przewodnicząca Rady Gminy Cedry Wielkie oraz Janusz Goliński.

Chętni mogli obejrzeć nowe sale dydaktyczne i doświadczenia fizyko-chemiczne. Z kolei w bibliotece odbył się koncert poezji w wykonaniu grupy „Fabryka”.

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie hali i rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Relację wraz ze zdjęciami będzie można przeczytać już niebawem na naszej stronie oraz na stronie gminy Cedry Wielkie.

Więcej informacji:

Takich tłumów na dniu otwartym hali widowiskowo-sportowej w Cedrach Wielkich nie spodziewał się chyba nikt. Nikt też się…

Opublikowany przez Gmina Cedry Wielkie Poniedziałek, 2 września 2019