Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Koncert z okazji Dnia Kobiet

W piątkowy wieczór 8 marca 2019 roku o godzinie 18.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na to wyjątkowe wydarzenie, na zaproszenie Pana Janusza Golińskiego – Wójta Gminy Cedry Wielkie,  przybyły panie z terenu całej gminy. Po złożeniu życzeń przez organizatorów, Pan Wójt oraz Dyrektor ŻOKiS wręczyli wszystkich paniom symboliczne tulipany.

Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu Teatru Muzycznego HALS pn. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Wykonawcy wprowadzili wszystkich zgromadzonych w wyjątkowo pozytywny nastrój grając znane i kultowe polskie utwory. Uczestnicy wydarzenia z uśmiechami na twarzach śpiewali razem z zespołem. Po wykonaniu przygotowanego specjalnie na tę okazję repertuaru zgromadzeni goście z aplauzem poprosili artystów o bis.

Rozstrzygnięty został również konkurs dla Pań zorganizowany właśnie z okazji Dnia Kobiet. Wygrana w ramach konkursu to udział w innowacyjnych zajęciach z YOGI TWARZY. Podczas piątkowego wydarzenia, w wyniku losowania wśród uczestniczek wyłoniono 8 Pań, które otrzymały voucher na udział w zajęciach. Łącznie przekazano 10 voucherów, z czego pozostałe 2 otrzymały Panie, które wzięły udział w konkursie on-line.

Warsztaty YOGI TWARZY odbędą się 28 marca br. o godzinie 17.00 w ŻOKiS, które przeprowadzone zostaną przez wykwalifikowaną instruktorkę.

Po występie muzycznym oraz rozstrzygnięciu konkursu, wszystkie Panie mogły świętować w miłym towarzystwie przy kawie, winie i słodkim poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.