Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

„LEGALNE WAGARY” w ŻOKiS

24 marca 2017 r. w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się „LEGALNE WAGARY”, czyli wygrana w konkursie  pt. „Rosemontag” organizowanym w Zespole Szkół w Cedrach Wielkich przez Panią Karolinę Wolszczak nauczycielkę j. niemieckiego.

Zwycięzcami byli uczniowie z klasy II gimnazjum, którzy przybyli do ośrodka o godz. 8.00 pod opieką swojej wychowawczyni. Dzieci w ramach „legalnych wagarów” w ŻOKiSie przygotowały autorską pizzę wiosenną, która zniknęła w mgnieniu oka. Po zajęciach kulinarnych uczniowie obejrzeli film Ajron Men, który przypadł młodzieży do gustu ponieważ, jak na  film akcji przystało  posiadał on wiele ciekawych efektów specjalnych.

Dla dzieci był to mile spędzony dzień wolny od zajęć lekcyjnych, a dla nas miło było wspierać twórcze inicjatywy nauczycieli z ZS w Cedrach Wielkich. Zachęcamy wszystkich nauczycieli do takiego organizowania zajęć dla dzieci i młodzieży aby edukacja była urozmaicona, a uczniowie mieli przyjemność brania udziału w tego typu konkursach i wydarzeniach.