Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Marina Błotnik na antenie Radia Gdańsk

Na przełomie maja/czerwca załoga Radia Gdańsk odbyła rejs po szlakach wodnych Pętli Żuławskiej i Zalewu Wiślanego.

Radio Gdańsk już od lat jest partnerem i wspiera starania o promocję szlaków wodnych Pętli Żuławskiej, w tym Przystani Żeglarskiej w Błotniku. Rejs w połączeniu z licznymi audycjami radiowymi nadawanymi wprost z pokładu hausboota oraz newsami na stronie internetowej i fb Radia Gdańsk jest doskonałą formą promocji, tym bardziej że opisane relacje w szczególny sposób promują naszą perełkę turystyczną.

O podsumowaniu wyprawy, w tym szczególnym akcencie Przystani Żeglarskiej w Błotniku można przeczytać na stronie Radia Gdańsk: https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/77657-rejs-petla-zulawska-w-kilku-slowach-dziewiec-razy-f-podsumowanie-tygodniowej-wyprawy/77657-rejs-petla-zulawska-w-kilku-slowach-dziewiec-razy-f-podsumowanie-tygodniowej-wyprawy.

 

W trakcie pobytu Radia Gdańsk na terenie Gminy Cedry Wielkie, w dniu 1 czerwca 2018 r. Wójt Gminy Cedry Wielkie Janusz Goliński w audycji z Przystani Żeglarskiej opowiedział o podejmowanych przez Gminę Cedry Wielkie planach rozwojowych, zarówno w aspekcie społecznym jak infrastrukturalnym.

Ekipa Radia Gdańsk przygotowała w trakcie pobytu również materiał promujący imprezy zaplanowane na przystani żeglarskiej w tym sezonie: Palinockę Żuławską  z gwiazdą wieczoru Edytą Gepperd (23 czerwca 2018) i Imprezę dla seniorów z Wojciechem Gąssowskim (21.07.2018).

Dodatkowo zaprezentowany został stan prac nad jachtem „Strażnik Poranka”, należącym niegdyś do pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, a w chwili obecnej remontowanym przez firmę  Activ Yachts, która swoją siedzibę ma w bezpośrednim sąsiedztwie Przystani Żeglarskiej w Błotniku.