Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

MIKOŁAJKI 2016

dsc_0163Jak co roku Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował MIKOŁAJKI dla dzieci z terenu Naszej gminy. W dniu 2 grudnia 2016 r.  od  godziny 18.00  w Zespole Szkół w Cedrach Wielkich zorganizowany został interaktywny program przygotowany przez profesjonalny zespół z Gdyni. Królewna Śnieżka, jej Renifery i Śnieżynki przez 2 godziny bawili się z dziećmi i przeprowadzali konkursy takie jak: taniec połamaniec, zabawa z kolorowymi chustami i piłeczkami, przebijanie balonów i zagadki w których, uczestniczyli rodzice ze swoimi pociechami.

Przy osobnym stanowisku Pani Renifer malowała dzieciom buzie. Ogromne emocje wzbudziło przedstawienie iluzjonisty, który przeniósł wszystkie dzieci, a także dorosłych w niesamowity świat magii. Wszystkie przedstawione sztuczki były bardzo spektakularne, jednakże najwspanialszą magiczną sztuczką okazało się wyczarowanie żywego królika. Dzieci były zdumione tą sztuczką.
Najwięcej jednak emocji wzbudziła wizyta Świętego Mikołaja. Ten długo oczekiwany gość został bardzo entuzjastycznie przyjęty. Każdy z uczestników zabawy otrzymał paczkę od Naszego gościa. W trakcie rozdawania prezentów były robione pamiątkowe zdjęcia ze Świętym Mikołajem. To wspaniałe spotkanie dostarczyło wszystkim wiele śmiechu i radości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.