Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Podsumowanie kampanii Rowerowy Maj 2018

30 maja zakończyła się Kampania Rowerowy Maj, w której czynny udział wzięli uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy – Cedrów Wielkich, Cedrów Małych, Giemlic i Wocław. Akcja cieszyła się niesamowitą popularnością, co było widać po ilości zaparkowanych pod szkołami  rowerów i hulajnóg.

Łączna liczba uczestników tegorocznej akcji to aż 376 uczniów oraz 19 pracowników. 100% aktywnych przejazdów do szkoły przypadło 56 uczestnikom kampanii.

Szczegółowe wyniki Kampanii zostaną zaprezentowane 18 czerwca podczas obchodów Dnia Bezpieczeństwa na Miasteczku Ruchu Drogowego w Cedrach Wielkich. W ramach wydarzenia odbędą się również zajęcia dla dzieci z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, będzie można także zapoznać się ze sprzętem policyjnym i straży pożarnej.

Zwycięskie szkoły i klasy otrzymają nagrody. Natomiast wszystkie dzieci, które chociaż raz przyjechały aktywnie do szkoły w ramach akcji dostaną niespodzianki

Wszystkim biorącym udział w Akcji serdecznie dziękujemy,  a zwycięzcom gratulujemy.

Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystajcie podczas wypraw rowerowych w wakacje, pamiętajcie o  zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

ranking rowerowy maj 2018