Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

PODSUMOWANIE KAMPANII ROWEROWY MAJ 2019

31 maja zakończyła się Kampania Rowerowy Maj. Uczniowie ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Cedry Wielkie nie zawiedli, przed szkołami stało bardzo dużo rowerów oraz hulajnóg. Akcja w szkołach spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nawet niesprzyjająca aura nie powstrzymała najbardziej aktywnych rowerowo uczniów. Akcja cieszyła się niesamowitą popularnością, co było widać po ilości zaparkowanych pod szkołą rowerów i hulajnóg. Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej kampanii.

 

OGÓLNY RANKING W GMINIE CEDRY WIELKIE:

Łączna liczba uczestników tegorocznej akcji to aż 394 uczniów oraz 26 pracowników. 100% aktywnych przejazdów do szkoły przypadło, aż 190 uczestnikom kampanii, to aż 134 osoby więcej w porównaniu do ubiegłego roku. Wszystkie te osoby otrzymały voucher do kina.

 

Pierwsze miejsce w kampanii Rowerowy Maj 2019 zajęła Szkoła Podstawowa w Giemlicach zdobywając aż 98% aktywności. W czerwcu odbyło się podsumowanie kampanii gdzie Pan Janusz Goliński Wójt Gminy Cedry Wielkie wręczył puchary dla dyrektorów szkół w podziękowaniu za udział oraz przekazana została nagroda główna – WIATA NA ROWERY dla szkoły podstawowej w Giemlicach. Wiata ufundowana została przez Grupę Doradczo-Audytorską Polska Sp. z o.o. Sp. k.

 

Ranking placówek:

Zwycięskie klasy otrzymały nagrodę w postaci wycieczki. Natomiast wszystkie dzieci, które chociaż raz przyjechały aktywnie do szkoły w ramach akcji dostały drobne upominki.

Wszystkim biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystajcie podczas wypraw rowerowych w wakacje, pamiętajcie o  zachowaniu zasad bezpieczeństwa.