Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Pracownicy


Łukasz Żarna
Stanowisko: Dyrektor ŻOKiS
Zadania: Zarządzam, inspiruję, motywuję i reprezentuję Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkie. Moja koncepcja działania opiera się na założeniu, iż Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich jako instytucja kultury powinien być zakorzeniony w lokalnej społeczności i otwarty na jej potrzeby, a jednocześnie otwarty na nowe trendy w kulturze, by pobudzać w ludziach chęć do obcowania z kulturą.
Hobby: Praca, którą wykonuję jest dla mnie największą pasją, ale oprócz niej mam też inne zainteresowania.  Lubię podróże te małe i te duże, dobrą książkę i aktywność sportową.
Kontakt: lukasz.zarna@zokis.eu,
tel: 517 136 641


 

Paulina Kiełczykowska
Stanowisko:  Główny Specjalista ŻOKiS
Zadania:  Pod nieobecność dyrektora dbam o to żeby „ŻOKiS się nie zawalił”. Na co dzień zajmuję się sprawami organizacyjnymi, w tym prowadzę nadzór nad polityką bezpieczeństwa w zakresie danych osobowych, kontrolą nad zamówieniami, wydatkowaniem i prowadzonymi działaniami. Swoją kreatywność wykorzystuję w działania projektowe. Koordynuję i współtworzę projekty finansowane ze środków zewnętrznych na zadania publiczne z zakresu edukacji, kultury, sportu i rekreacji.
Hobby: Artyzm to moje drugie imię. Hand made – projektowanie i tworzenie prostych dekoracji i zabawek dla małych dzieci za pomocą maszyny do szycia jest moją pasją, dzięki której moją córeczkę otaczam pięknymi rzeczami.
Kontakt: paulina.kielczykowska@zokis.eu


Karina Tymoszuk
Stanowisko:  Specjalista ds. organizacji wydarzeń
Zadania:  Przede wszystkim zajmuję się organizacją imprez kulturalnych, koncertów, zajęciami i warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszelakimi konkursami, spotkaniami dla seniorów, wyjazdami do teatrów i rekreacyjnymi. Jestem kierownikiem wycieczek organizowanych przez ŻOKIS. Nadzoruję pracę instruktorów działających przy naszym ośrodku.
Jednym słowem jestem od imprez wszelkiego rodzaju od A do Z. Spełnianiam wszystkie, nawet te najbardziej szalone, pomysły Naszego Dyrektora na wykonanie i realizacje imprez – można powiedzieć, że zajmuję się zadaniami MISSION:IMPOSSIBLE.
Hobby:  Na co dzień mam możliwość łączenia pasji z pracą zawodową poprzez rękodzielnictwo, które wykorzystuję w pracy z dziećmi. Prywatnie bardzo lubię sport, dobrą książkę i podróże wspólnie z rodziną.
Kontakt: karina.tymoszuk@zokis.eu


 
Joanna Mirowska
Stanowisko:  Specjalista ŻOKiS
Zadania:  Jestem odpowiedzialna za sporządzanie umów, sprawozdań i analiz. Przygotowuje dokumentację księgową tak aby Pani księgowej pracowało się lżej. Pomagam przy realizowaniu naszych imprez, w szczególności pod kontem promocyjnym, więc wszystko co piszecie w komentarzach na FB i na naszej stronie nie umknie mojej bacznej uwadze.
Hobby:  Lubię robić zdjęcia, dlatego podczas imprez spotkacie mnie przeważnie z aparatem fotograficznym. Łączę to zainteresowanie z zamiłowaniem do podróży małych i dużych. W wolnym czasie lubię czytać, uprawiać sport  i oddawać się refleksji nad świat roślin i zwierząt.
Kontakt: joanna.mirowska@zokis.eu


Maria Suska
Stanowisko:  pracownik gospodarczy
Zadania: Do moich zadań należy sprawowanie należytej pieczy nad obiektami zarządzanymi przez Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu. Dbam o otoczenie,  utrzymuję sale i sprzęty w czystości.
Hobby: Przede wszystkim uwielbiam się śmiać, czerpać z życia to co daje najlepsze. Uwielbiam gotować i oglądać dobre filmy, no chyba że akurat spędzam wolny czas w doborowym towarzystwie.

Dorota Nawrocka
Stanowisko:  Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej
Zadania: Zarządzam Gminną Biblioteką Publiczną, współpracuje z pisarzami, artystami i sponsorami, współorganizuje wydarzenia, prowadzę działania i zajęcia z dziećmi i młodzieżą, popularyzujące czytelnictwo. Zapewniam mieszkańcom gminy dogodny dostęp do materiałów bibliotecznych i informacji, współdziałam z bibliotekami, instytucjami, organizacjami i towarzystwami w zakresie rozwoju i zaspokajania oświatowych i kulturalnych potrzeb społeczeństwa
Hobby: Moją pasją jest literatura i oczywiście książki. Od  wczesnego dzieciństwa pasjonował  mnie zapach książek w bibliotece, która poprzez swój niepowtarzalny klimat kształtowała moje poczucie estetyki literackiej.  Z misją realizuje się jako  popularyzatorka literatury, pracownik kultury, nauczyciel, a czasem nawet psycholog. Mam szczęście pracować z zespołem ludzi, którzy doskonale wiedzą, że czas pracy bibliotekarza siedzącego tylko za biurkiem i wypożyczającego książki minął. Uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać kulturę, obyczaje i obrzędy. W wolnym czasie rozpieszczam moją rodzinę i spełniam się w kuchni. Gotuję , piekę, tworzę własne dania i pasjonuję się Carvingiem, który urzekł mnie całkowicie.
Kontakt: gbpcedry@op.pl