O nas

Gminne Towarzystwo Sportowe w Cedrach Wielkich jako Stowarzyszenie kultury fizycznej powstało w 2006 roku i zgodnie ze swoim statutem jest organizacją zajmującą się wszechstronnym rozwojem i upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu. 
 

We wrześniu 2021 roku wybrano nowego Prezesa Stowarzyszenia oraz powołano nowych Członków Zarządu, którzy za cel postawili sobie rozwój nowych sekcji sportowych na terenie Gminy Cedry Wielkie z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury sportowej jaką jest m.in. Hala Sportowa w Cedrach Wielkich. 
 

czytaj dalej

Jako pierwsza została założona sekcja piłki ręcznej. Dzieci i młodzież co tydzień mają możliwość bezpłatnego trenowania pod okiem instruktorki piłki ręcznej na Hali Sportowej w Cedrach Wielkich. GTS Cedry Wielkie ściśle współpracuje z największym w regionie klubem piłki ręcznej – Torus Wybrzeże Gdańsk, a także Pomorskim Wojewódzkim Związkiem Piłki Ręcznej w Gdańsku. 
 

Stowarzyszenie GTS Cedry Wielkie zorganizowało do tej pory dwa ogólnopolskie turnieje piłki ręcznej – w czerwcu 2022 roku dla 4 drużyn, a w styczniu 2023 roku dla 12 drużyn. W 2022 roku Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z Programu KLUB 2022, które zostało przeznaczone między innymi na zakup sprzętu sportowego wykorzystywanego do treningów oraz strojów dla drużyny. W 2023 roku Stowarzyszenie GTS Cedry Wielkie planuje organizację kolejnych turniejów, a także zwiększenie ilości treningów sekcji piłki ręcznej, tak aby jak największa ilość dzieci i młodzieży miała szanse wziąć udział w treningach i rozwinąć się sportowo. 
 

W 2023 roku GTS Cedry Wielkie planuje również rozwój kolejnych sekcji sportowych – Sekcji Wspinaczkowej oraz Sekcji TEQBALL, której powstanie uzależnione jest od zakupu specjalistycznego stołu do gry.

zwiń

Skład Zarządu GTS Cedry Wielkie

Marcin Wojtkiewicz - Prezes

Łukasz Żarna - Wiceprezes

Joanna Trojnar - Sekretarz

Leszek Laskowski - Członek Zarządu

Łukasz Kamrowski - Członek Zarządu

Wydarzenia GTS

Zajęcia GTS

Dokumenty

Karta zgłoszenia na zajęcia GTS