Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

Wyróżnienie Marszałka Województwa Pomorskiego w kategorii Osobowość roku

W czwartek, 4 października 2018 r. w Państwowej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyły się regionalne obchody Światowego Dnia Turystyki.

Jak co roku w uroczystości uczestniczyli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Pani Marta Chełkowska, Dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Obecni byli także samorządowcy, działacze Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, przewodnicy oraz piloci wycieczek, hotelarze i restauratorzy, przedstawiciele organizacji i instytucji związanych z turystyką.

Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do podsumowania roku działań w turystyce, wymiany doświadczeń i poglądów działaczy branży turystycznej w województwie pomorskim.

Tradycyjnie najważniejszym momentem uroczystości było przyznanie nagród i wyróżnień za zasługi dla rozwoju turystyki w regionie.

W ramach wyróżnień za działalność turystyczną zauważono szereg wydarzeń organizowanych przez Gminę Cedry Wielkie. Dlatego też w kategorii Osobowość roku 2017 wyróżniony został Pan Łukasz Żarna – Dyrektor Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich.

zdjęcie osobowość roku