Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

„WYSPA VS CEDRY” – TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – PIERWSZE ZWYCIĘSTWO GMINY CEDRY WIELKIE

Przy zachodzącym słońcu, w urokliwym otoczeniu przyrody, jachtów i uśmiechniętych ludzi z dwóch różnych światów: Żuław i Wyspy Sobieszewskiej zakończyło się pierwsze wydarzenie w ramach cyklu międzyregionalnych konkurencji sportowo – rekreacyjnych pn. „WYSPA vs CEDRY”, którego organizatorami są: Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury, Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich, Fundacja Eko Wyspa i Pan  Marek Gołaszewski

23 lipca 2016 r. na Przystani Żeglarskiej w Błotniku, gm. Cedry Wielkie odbyło się pierwsze wydarzenie w ramach cyklu międzyregionalnych konkurencji sportowo – rekreacyjnych pn. „WYSPA vs CEDRY” – TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ.

W turnieju udział wzięło łącznie 20 osób. Każda z reprezentacji zobowiązana była do wystawienia 5 drużyn 2 osobowych. W dniu rozgrywek na terenie Przystani zostało przeprowadzone losowanie drużyn uczestniczących w turnieju oraz ustalono kolejność rozgrywanych meczy. Podział drużyn przedstawiał się następująco.

Każda drużyna rozegrała jeden mecz. Za zwycięstwo otrzymała 1 punkt do klasyfikacji ogólnej za przegraną 0 punktów.

Po zaciętej rywalizacji, grze pełnej zaangażowania i emocji, a także nieustającemu dopingowi kibiców ostatecznie wygrała Drużyna z Cedrów Wielkich. Ogromne gratulację dla reprezentacji tej drużyny.

Kolejne zmagania już 13 sierpnia 2016 r. od godz. 21.00 – Podchody Nocne w terenie na Wyspie Sobieszewskiej. Zapraszamy do zapisów i do czynnego kibicowania drużynom.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ