Acrodance

brak miejsc

Czego nauczę się na zajęciach Acrodance?

Acrodance to zajęcia wykorzystujące umiejętności tańca współczesnego, gimnastyki, akrobatyki, a także baletu. Czerpie z elementów takich tańców jak show dance, freestyle, jazz oraz hip-hop. Choreografie, które tu powstają, są bardzo widowiskowe i spektakularne. Dzieci rozwijają wszechstronne umiejętności fizyczne, a także rozwijają wytrwałość, motywację oraz  pewność siebie. Uczestnicy zajęć uczą się pracy w grupie oraz odpowiedzialności za wykonywanie złożonych elementów układu taneczno-akrobatycznego oraz systematyczności pracy. Młodsi poprzez zabawę oswajają się z podstawowymi ćwiczeniami oraz przygotowują swoje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. 

Dla kogo przeznaczone są zajęcia Acrodance?

Zapraszamy dziewczynki w wieku 4-13 lat. Uczestnicy są podzieleni na dwie grupy. Grupa I, czyli dzieci w wieku 4-6 lat mają zajęcia od 16:30-17:15. II grupa w wieku 7-13 lat ćwiczy od 17:15-18:15 i grupa III w wieku 9+ 18:15-19:15 

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

Na zajęcia Acrodance zabierz ze sobą wygodny strój sportowy. Uczestnicy zajęć będą mogli zakupić strój z logo Akademii AcroDance- szczegóły u instruktorek. Dzieci ćwiczą na zajęciach w skarpetkach antypoślizgowych lub boso. Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę.

czytaj dalej

i

zwiń

Gdzie? Hala
Kiedy? Poniedziałek: 16:30 - 17:15
Dla kogo? Dzieci
Za ile? cena (miesięcznie): 140 zł

Galeria

ACRODANCE

Za zajęcia Acrodance dokonujemy płatności 
na konto: 87 1140 2004 0000
3102 8212 1017
Tytułem: Magdalena Drożdż Akademia Acrodance Imię i Nazwisko dziecka, miesiąc

Prześlij do nas kartę zgłoszenia