Nauka gry na gitarze on-line

Pan Daniel Ejnik, który na co dzień prowadzi zajęcia nauki gry na gitarze przygotował specjalnie dla Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich kurs dla początkujących gitarzystów. Zapraszamy na darmowe filmy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Zachęcamy do zapisania się na indywidualne lekcje gry na gitarze. Dopasujemy do Ciebie godziny zajęć oraz poziom kursu. Szczegóły znajdziesz w grafiku zajęć stacjonarnych na naszej stronie. 

Gdzie? ŻOKiS
Dla kogo? Dzieci i dorośli

Prowadzący zajęcia

Od 2008 roku jestem czynnym nauczycielem muzyki w szkołach i w ośrodkach kultury. Nie znaczy to, że z muzyką i muzykowaniem do czynienia od tego roku. Już od średniej szkoły muzyka jest moim wielkim hobby, które stało się pasją. Doświadczenie ze scen i z zajęć z młodzieżą przelewam na pracę w „dorosłym” życiu. Od 2009 roku owocnie współpracuję z Żuławskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Uczniowie, którzy wyszli spod moich skrzydeł wielokrotnie brali udział w przeglądach, festiwalach, uroczystościach gminnych i powiatowych. Uświetniają takie uroczystości jak Święto Niepodległości, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Dzień Dziecka, Palinocka i wiele wiele innych. Zachęcam do współtworzenia kulturalnego obrazu nas i naszej gminy.

Daniel Ejnik
Daniel Ejnik

Filmy Youtube