Super Sylwetka nabór

Super Sylwetka - zajęcia wzmacniające

Super Sylwetka to zajęcia, których podstawą są proste ćwiczenia, powtarzane zgodnie z ustaleniami trenera. Łączy dynamiczne ćwiczenia aerobowe wraz z wolniejszymi ćwiczeniami wzmacniającymi. Na zajęciach dużą wagę kładzie się na modelowanie i ujędrnianie poszczególnych partii ciała, szczególnie brzucha. Na zakończenie wykonywany jest stretching, którego celem jest wyciszenie się i zregenerowanie ciała. Opieka doświadczonej instruktorki gwarantuje, że bezpiecznie i skutecznie będziesz dążyć do osiągnięcia swojego celu- poprawy kondycji, świetnej figury i rewelacyjnego samopoczucia. 

Dla kogo są zajęcia Super Sylwetki?

Super Sylwetka to zajęcia ogólnorozwojowe, na których nie musisz posiadać szczególnych umiejętności. Doskonale sprawdzają się dla kobiet w każdym wieku zarówno wśród początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych w treningach. 

Co zabrać ze sobą na zajęcia Super Sylwetki?

Zabierz wygodny strój sportowy oraz obuwie, które nie pozostawia śladów na hali (tzw. non-marking). Koniecznie weź karimatę. Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę.

Jakie efekty osiągnę na zajęciach Super Sylwetki?

Dzięki regularnym treningom na zajęciach osiągniesz:

  • poprawę kondycji fizycznej
  • lepsze samopoczucie
  • redukcję stresu
  • poczucie dobrze spędzonego czasu w miłej atmosferze
  • więcej energii do działania na co dzień
  • redukcję zbędnych kilogramów
  • zgrabniejszą i bardziej jędrną figurę
Gdzie? Hala
Kiedy? Poniedziałek: 18:00 - 18:50
Czwartek: 18:40 - 19:30
Dla kogo? Dorośli
Za ile? jednorazowe wejście: 30 zł
4 wejścia: 80 zł
8 wejść: 130 zł
12 wejść: 150 zł
open: 170 zł

Prowadzący zajęcia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener Personalny i certyfikowany Instruktor różnych form Fitness m.in.: Step, Zdrowy kręgosłup, Aktywna ciąża.Posiada również kwalifikacje PFS Personal Trainer, Jump It, Les Mills Body Pump. Bierze udział w licznych szkoleniach, konwencjach i warsztatach cały czas podnosząc swoje umiejętności. Uwielbia trening choreograficzny i funkcjonalny z wykorzystaniem stepu. Podczas zajęć stara się zarażać pozytywną energią, a jednocześnie gwarantuje niezły „wycisk” i różnorodność. Prywatnie szczęśliwa mama małego Mikołaja.

Hanna Dumara
Hanna Dumara

Cennik zajęć CLUBU BINGO

Płatności za zajęcia super sylwetki dokonujemy przelewem na konto 
klubu fitness Bingo Agnieszka Dębkowska 
nr konta: 06 1240 1617 1111 0000 1372 9594 
tytułem: super sylwetka + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc

Prześlij do nas kartę zgłoszenia