Szycie na maszynie nabór

Kurs szycia na maszynie dla początkujących

Na zajęciach nauczysz się podstaw obsługi domowej maszyny do szycia. Dowiesz się do czego można zastosować poszczególne ściegi oraz stopki. Jak dobierać materiał do wybranego projektu, jak go kroić i jak zamienić kawałek materiału w finalny produkt np. torbę na zakupy lub worko - plecak. Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z maszyną do szycia lub ćwiczyłaś samodzielnie w domu, ale teraz chcesz uporządkować swoją wiedzę pod okiem doświadczonego instruktora, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

U nas masz możliwość uczestniczenia w zajęciach z własną maszyną. Dzięki temu nauczysz się obsługi modelu maszyny, z której będziesz korzystała do domowych prac.  

Dlaczego warto zapisać się na kurs szycie na maszynie?

Zajęcia z szycia to rozwój kreatywności, umiejętności manualnych oraz nauka skupienia. Dzięki szyciu można się wyciszyć, popracować nad dokładnością i cierpliwością, co procentuje potem w życiu codziennym. To także dobra zabawa i świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków spędzając wspólnie czas z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. 

To jak, jesteś gotowa odkryć swoją nową pasję?

Gdzie? ŻOKiS
Kiedy? Czwartek: 17:30 - 19:30
Dla kogo? Dorośli
Za ile? Koszt zajęć (za miesiąc): 120 zł

Prowadzący zajęcia

Szycie to nie tylko moja praca i sposób na zarabianie. To mój skrawek życia, metoda na nudę i na znalezienie spokoju. Moją pasję rozwijam od ponad 8 lat. Szyję rzeczy na zamówienie z możliwością personalizacji i doborem dodatków wybranych przez siebie. Przez kilka pierwszych lat działalności zajmowałam się głównie szyciem pościeli, ubranek i zabawek dziecięcych. Z powodzeniem rozwinęłam markę Uszyciuch, a obecnie pracuję nad nową linią produktów marki LuckyYouArt, która będzie skupiała się na torbach i torebkowych akcesoriach. Przeszłam więc szyciową drogę przez różne etapy i rozwijam się dalej, gdyż tu ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Lucyna Tumasz
Lucyna Tumasz

Galeria

Cennik zajęć z szycia na maszynie

Płatności za zajęcia szycia na maszynie dokonujemy na konto Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 41 83-020 Cedry Wielkie nr konta: 02 8335 0003 0201 8557 2000 0001 tytułem: szycie na maszynie + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc lub gotówką w kasie ŻOKiS-u

Prześlij do nas kartę zgłoszenia