Taekwondo nabór

Taekwondo to ciesząca się niesłabnącą popularnością koreańska sztuka walki, która skupia uwagę na kontroli ciała i umysłu oraz samodoskonalenia poprzez regularne treningi. 

Taekwondo dla dzieci

W Cedrach Wielkich zapraszamy na treningi wszystkie chętne dzieci w wieku 7-14 lat. Uczestnicy zajęć poprawiają swoją koordynację ruchową, równowagę, a także ćwiczą pamięć i koncentrację. Praca w małej grupie zwiększa w dziecku umiejętność pracy w zespole oraz daje rewelacyjne warunki do zawierania przyjaźni z osobami o podobnych zainteresowaniach. Treningi w Cedrach Wielkich to nie tylko ćwiczenie technik sztuki walki, ale też ogólny rozwój intelektualny i wychowawczy młodego sportowca. Poprzez gry i zabawy z elementami taekwondo najmłodsi zyskują świadomość dyscypliny, samokontroli oraz oswajają się ze zdrowym trybem życia. Trener motywuje uczestników zajęć, aby osiągali kolejne etapy egzaminów i tym samy zyskiwali nowe umiejętności oraz pewność siebie

Co zabrać ze sobą na zajęcia? Czy muszę mieć specjalny strój?

Zabierz ze sobą wygodny strój sportowy. Specjalny strój do taekwondo, czyli dobok nie jest konieczny, ale w miarę osiągania kolejnych etapów warto go nabyć. Trener na zajęciach omówi kwestię odpowiedniego terminu zakupu doboka w związku z postępem nauki dzieci oraz przedstawi ofertę. Dzieci ćwiczą na zajęciach w skarpetkach antypoślizgowych lub boso. Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę. 

Egzaminy na stopnie uczniowskie

Egzaminy na kolejne stopnie są organizowane przez trenera i dostosowane do tempa nauki uczestników zajęć. 

Gdzie? Hala
Kiedy? Poniedziałek: 16:30 - 17:30
Środa: 15:30 - 16:30
Dla kogo? Dzieci
Za ile? cena (miesięcznie): 130 zł

Galeria

Cennik taekwondo

Płatności za taekwondo dokonujemy na konto 
Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich 
ul. Osadników Wojskowych 41 83-020 Cedry Wielkie 
nr konta: 02 8335 0003 0201 8557 2000 0001 
tytułem: taekwondo + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc 
lub gotówką w kasie ŻOKiS-u

Prześlij do nas kartę zgłoszenia