Trampoliny

Trampoliny- świetna zabawa, szybka utrata kalorii 

Trampoliny to grupowe zajęcia znane również pod nazwą jumping fitness. Uczestnicy chwalą je za doskonałe połączenie dużego wysiłku i świetnej zabawy. 10 minutowy trening na trampolinach może być tak samo skuteczny jak 30 minut joggingu.

Jakie korzyści dają zajęcia z trampolin?

Regularne treningi zapewniają doskonalenie koordynacji, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej, ujędrnienie nóg, pośladków i brzucha, zmniejszenie poziomu stresu oraz doskonała zabawa przy energetycznej muzyce. 

Kto może ćwiczyć na trampolinach? Czy są przeciwwskazania? 

Treningi na trampolinach są bardzo intensywne. Na zajęcia zapraszamy osoby dorosłe, zarówno początkujące, jak i te o wyższym stopniu zaawansowania. Nie musisz mieć doświadczenia w ćwiczeniach na trampolinie, ale ważne jest, aby wykonać dobrą rozgrzewkę i rozciąganie oraz słuchać poleceń instruktora. Uważne wykonywanie zaleceń osoby prowadzącej zajęcia zwiększa nie tylko efektywność ćwiczeń, lecz także bezpieczeństwo względem kontuzji. Zajęcia nie są polecane dla osób w ciąży lub będące w krótkim okresie po ciąży, posiadających choroby zwyrodnieniowe stawów, choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego, będące w złym stanie zdrowia, chorujące na osteoporozę lub posiadające endoprotezy. 

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

Zabierz wygodny strój sportowy oraz obuwie, które nie pozostawia śladów na hali (tzw. non-marking). Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę.

 

Spośród wszystkich zalet z pewnością szybkość spalania kalorii oraz dobra zabawa, to powody, które spowodowały, że jumping fitness zyskał tak ogromną popularność. Pamiętaj, że 10 minutowy trening na trampolinach może być równie skuteczne w spalaniu kalorii jak 30 minutowy jogging.Spośród wszystkich zalet z pewnością szybkość spalania kalorii oraz dobra zabawa, to powody, które spowodowały, że jumping fitness zyskał tak ogromną popularność. Pamiętaj, że 10 minutowy trening na trampolinach może być równie skuteczne w spalaniu kalorii jak 30 minutowy jogging.

Gdzie? Hala
Kiedy? Poniedziałek: 18:25 - 19:20
Dla kogo? Dorośli
Za ile? jednorazowe wejście: 25 zł
4 wejścia: 70 zł
8 wejść: 120 zł
12 wejść: 140 zł
open: 160 zł

Cennik zajęć Trampoliny

Płatności za zajęcia Trampoliny dokonujemy przelewem na konto 
klubu fitness Bingo Agnieszka Dębkowska 
nr konta: 06 1240 1617 1111 0000 1372 9594 
tytułem: trampoliny + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc

W przypadku zajęć, które występują częściej niż raz w tygodniu, należy zadeklarować w którym dniu tygodnia będzie się uczęszczać w zajęciach.

Prześlij do nas kartę zgłoszenia