Zumba nabór

Zumba Fitness® to energetyczne zajęcia, będące połączeniem tańca i aerobiku.

Podczas treningu wykorzystywana jest bardzo dynamiczna muzyka latynoska i międzynarodowa. Sekwencje kroków pochodzą z tańców takich jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, dancehall, samba, taniec brzucha i wiele innych. Zumba jest idealna dla osób lubiących dobrą zabawę. Nie ma w niej miejsca na nudne powtórzenia ćwiczeń, uczestnicy cały czas są w ruchu, zapominając, że ćwiczą.

Dlaczego warto się zapisać na zumbę?

Podczas zajęć można spalić wiele kalorii (400-600 kcal), a także odstresować się i zapomnieć o codziennych problemach. Zumba poprawia wydolność i kondycję fizyczną, pozwala zrzucić zbędne kilogramy i kształtuje sylwetkę

Dla kogo jest zumba?

Zajęcia są dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, tempo ćwiczeń i poziom intensywności można dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Co zabrać ze sobą na zumbę?

Zabierz wygodny strój sportowy oraz obuwie, które nie pozostawia śladów na hali (tzw. non-marking). Koniecznie weź karimatę. Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę.

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 19:00 - 20:00
Dla kogo? Dorośli
Za ile? jednorazowe wejście: 30 zł
4 wejścia: 80 zł
8 wejść: 130 zł
12 wejść: 150 zł
open: 170 zł

Prowadzący zajęcia

Z wykształcenia chemik, instruktor fitness, Zumba Fitness®, Strong by Zumba, Konga, Tyga Jungle Body®.

Zumba i taniec to jej wielka życiowa pasja, której oddaje się nieprzerwanie od 2011 roku.

Brała udział w licznych szkoleniach, międzynarodowych konwencjach i warsztatach tanecznych. Potrafi tańczyć w bardzo wielu stylach tanecznych, ale jej ukochanymi pozostają Dancehall i Afro. Przekazuje ludziom dużo uśmiechu i wielkie pokłady pozytywnej energii. Ma trzech synów, psa i uwielbia egzotyczne podróże.

Dorota Szyplińska
Dorota Szyplińska

Cennik zumba

Płatności za zajęcia z zumby dokonujemy przelewem na konto 
klubu fitness Bingo Agnieszka Dębkowska 
nr konta: 06 1240 1617 1111 0000 1372 9594 
tytułem: zumba + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc

Prześlij do nas kartę zgłoszenia