Jaki mamy rowerowy klimat? Wypełnij ankietę

W ostatnich latach Polacy coraz bardziej doceniają aktywny wypoczynek. Część z nich poszła nawet krok dalej i zamiast autem do pracy dojeżdża rowerem. W gminie Cedry Wielkie warunki do rowerowej turystyki są coraz lepsze. Mamy nie tylko trasy, ale również miejsce, gdzie można odpocząć. Nie brakuje także rowerowych imprez.

- Polska Unii Mobilności Aktywnej uruchomiła właśnie ankietę, dzięki które bada się rowerowy klimat w naszym kraju. Do udziału w niej zachęcam przede wszystkim cyklistów, którzy są przecież ekspertami w dziedzinie lokalnego środowiska rowerowego. Ankieta, która złożona jest z 27 pytań podzielnych na 5 działów, jest oczywiście anonimowa – zachęca Janusz Goliński, wójt gminy Cedry Wielkie. – Na terenie naszej gminy zrobiliśmy wiele w kwestii infrastruktury rowerowej. Bardzo jesteśmy ciekawi jak rowerowy klimat oceniają nasi mieszkańcy.

Gmina Cedry Wielkie otrzyma indywidualny raport z badania, jeśli spełnimy minimalny metodologiczny próg liczby wypełnionych ankiet. W przypadku naszej gminy ankietę musi wypełnić co najmniej 50 osób.

Link do ankiety znajdziemy na stronie https://www.interankiety.pl/f/oW6O30rD

Szczegóły
Data dodania 10 października 2022