Koncertowy Dzień Kobiet

Projekt "I Wish You Love" Amelii i Smooth Jazz Trio to propozycja na romantyczny wieczór, w klubowym nastroju jako propozycja spędzenia wyjątkowego Dnia Kobiet.

Standardy jazzowe, niesamowity głos Amelii oraz akustyczne instrumenty spowodują, że będzie się można poczuć jak w najlepszych klubach muzycznych świata.

Amelia, to wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni. Jest zawodową tancerką, ale od niedawna pokazuje swój niezwykły talent wokalny. Wraz z zespołem zaśpiewa standardy jazzowe, głównie o tematyce miłosnej. . W programie usłyszymy piosenki m.in. Gershwina, Cole Portera, Manciniego jak i słynne bossa novy Carlosa Jobima. Oczywiście nie zabraknie tytułowej piosenki I Wish You Love.

Głos Amelii jest aksamitny, ciepły a jej interpretacje wibrują i są pełne radosnej energii.

Amelii będzie towarzyszył zespół Smooth Jazz Trio w składzie piano, kontrabas i skrzypce.

Liderem Smooth Jazz Trio jest Igor Kisiel. To znakomity pianista, który w swojej karierze grał w najlepszych klubach jazzowych w Niemczech oraz w najbardziej wykwintnych restauracjach na największych wycieczkowych statkach świata. Gra z wielką klasą, subtelnie, bez szalonych improwizacji.
Towarzyszą mu Dariusz Gutomski na kontrabasie i Tomasz Diakun na skrzypcach, na co dzień artyści Filharmonii Bałtyckiej.

I Wish You Love
https://youtu.be/lb2hfuH08kM

Więcej utworów na stronie:

https://youtube.com/@smoothjazztrio6303

Szczegóły
Data dodania 5 marca 2023