Disco FOX dla dorosłych nabór

Jest to kurs tańca użytkowego skierowany dla dorosłych par w każdym wieku. 

Dzięki niemu nauczysz się ciekawych, efektownych figur, obrotów i przejść, które z łatwością wykorzystasz na każdej imprezie, potańcówce czy weselu.

Nauczysz się przede wszystkim w jaki sposób tańczyć w parze, jak prowadzić partnerkę, żeby miło i przyjemnie się Wam wspólnie tańczyło.

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 20:10 - 21:00
Dla kogo? Dorośli
Za ile? miesięcznie: 80 zł

Prowadzący zajęcia

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. 

Swoją pasję do tańca odkryła już jako sześcioletnia dziewczynka i kontynuowała do 22 r.ż. Zdobyła krajową mistrzowską klasę taneczną. Jest zwyciężczynią wielu turniejów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Okręgu Pomorskiego.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i obozach tanecznych prowadzonych przez światowej sławy trenerów tańca towarzyskiego, t.j.: Wiktor Kiszka, Paweł Tomalczyk, Roman Pawelec.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą na pełen etat, pozytywnie nastawioną do życia, otwartą na nowe wyzwania, stawiająca sobie ambitne cele, które po kolei realizuje.

Paula Winiarska - instruktor tańca
Paula Winiarska - instruktor tańca

Prześlij do nas kartę zgłoszenia