LATINO SOLO nabór

Podczas zajęć uczymy się krótkich układów tanecznych, dzięki którym poznajemy podstawy tańców latynoamerykańskich, t.j.: cha cha, samba, rumba, salsa i jive. 

Ponadto są to zajęcia, które poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają wszystkie partie mięśni, rozwijają poczucie rytmu oraz świadomość ciała. Kształtują sylwetkę i prawidłową postawę ciała. 

Taniec redukuje stres oraz powoduje zwiększenie wydzielania się hormonu szczęścia, dzięki czemu każde zajęcia kończymy z szerokim uśmiechem na twarzy :)

Zajęcia skierowane są dla kobiet w każdym wieku.

 

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 19:20 - 20:10
Dla kogo? Dorośli
Za ile? miesięcznie: 80 zł

Prowadzący zajęcia

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. 

Swoją pasję do tańca odkryła już jako sześcioletnia dziewczynka i kontynuowała do 22 r.ż. Zdobyła krajową mistrzowską klasę taneczną. Jest zwyciężczynią wielu turniejów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Okręgu Pomorskiego.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i obozach tanecznych prowadzonych przez światowej sławy trenerów tańca towarzyskiego, t.j.: Wiktor Kiszka, Paweł Tomalczyk, Roman Pawelec.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą na pełen etat, pozytywnie nastawioną do życia, otwartą na nowe wyzwania, stawiająca sobie ambitne cele, które po kolei realizuje.

Paula Winiarska - instruktor tańca
Paula Winiarska - instruktor tańca

Prześlij do nas kartę zgłoszenia