Nauka gry na gitarze

Zajęcia indywidualne

Nauka gry na jednym z najpopularniejszych instrumentów muzycznych. Zapewniamy rzetelną wiedzę przekazaną w miłej atmosferze

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia nauki gry na gitarze w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, wielokrotnie próbowałeś nauczyć się grać na gitarze samodzielnie lub podstawy gry na tym instrumencie nie są Ci obce, to trafiłeś idealnie. Lekcje w ŻOKiSie przygotowywane są indywidualnie pod kątem umiejętności i upodobań kursanta. Na każdych lekcjach uwzględniamy propozycje ucznia i przygotowujemy się na kolejne zajęcia. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i środy w godzinach popołudniowych. Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu oferuje możliwość uczestnictwa w zajęciach w różnorodnych godzinach. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb czasowych naszych kursantów. To my jesteśmy dla was. Jeśli obawiasz się przyjść na zajęcia sam, masz możliwość zapisać się z kolegą lub koleżanką. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Dlaczego warto nauczyć się grać na gitarze? Czego nauczę się na zajęciach?

Gra na instrumencie poszerza kreatywne myślenie kursanta. Rozwija zdolności manualne, poczucie rytmu, muzykalność. Zajęcia przybliżają wiedzę o muzyce rozrywkowej polskiej i zagranicznej. Uczniowie poznają grę z tabulatur, nut, poznają akordy oraz ich budowę. W dalszej części kursu dowiadują się co to są skale i jak wykorzystywać je w graniu na instrumencie, Poznają środki artykulacyjne takie jak tremolo, hammer-on, pull- off itp. Gra na instrumencie to wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Możliwość gry swoich ulubionych piosenek na imprezach plenerowych czy ognisku w gronie rodzinnym zawsze urozmaica ww. spotkania. Muzykowanie rozluźnia po ciężkim dniu w pracy lub szkole.

Gdzie? ŻOKiS
Kiedy? Środa: 16:00 - 20:00
Dla kogo? Dzieci i dorośli
Za ile? Cena: 180 zł

Prowadzący zajęcia

Od 2008 roku jestem czynnym nauczycielem muzyki w szkołach i w ośrodkach kultury. Nie znaczy to, że z muzyką i muzykowaniem do czynienia od tego roku. Już od średniej szkoły muzyka jest moim wielkim hobby, które stało się pasją. Doświadczenie ze scen i z zajęć z młodzieżą przelewam na pracę w „dorosłym” życiu. Od 2009 roku owocnie współpracuję z Żuławskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Uczniowie, którzy wyszli spod moich skrzydeł wielokrotnie brali udział w przeglądach, festiwalach, uroczystościach gminnych i powiatowych. Uświetniają takie uroczystości jak Święto Niepodległości, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Dzień Dziecka, Palinocka i wiele wiele innych. Zachęcam do współtworzenia kulturalnego obrazu nas i naszej gminy.

Daniel Ejnik
Daniel Ejnik

Galeria

Cennik zajęć z nauki gry na gitarze

Płatności za zajęcia nauki gry na gitarze dokonujemy na konto 
Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 41 83-020 Cedry Wielkie 
nr konta: 02 8335 0003 0201 8557 2000 0001 
tytułem: gitara + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc 
lub gotówką w kasie ŻOKiS-u

Prześlij do nas kartę zgłoszenia