Obozy Żeglarskie nabór

Kolonie małych Optymistów!

Wiek: 10-14

lokalizacja:
Marina Błotnik

pierwszy termin obozu: 31 lipiec- 4 sierpień 2023 r. ( informację o zebraniu się grupy dostaną Państwo w formie sms)

Żeglarska przygoda rozpoczyna się właśnie na Żuławach! Obóz przeznaczony dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją historię z żeglarstwem. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, ani umiejętności pływania. Klasa Optimist to łódki wyjątkowo bezpieczne i dające przede wszystkim możliwość spróbowania samodzielnej żeglugi, dlatego od wielu lat są przebojem wśród najmłodszych. Uczestnicy zawsze przebywają na wodzie w kamizelkach asekuracyjnych, z pełną obstawą instruktorów. 

Pozwala to bezpiecznie i komfortowo nabywać nowe żeglarskie umiejętności. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji oraz wakacyjnego szaleństwa. Szykujemy dla was ognisko, kajaki i wiele więcej. Widzimy się na Marinie w Błotniku!

Wszystkie zajęcia prowadzimy na naszej własnej flocie Optimis, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu obozów i stałej grupy zajęć sekcji Szkółki Żeglarskiej. 

Gdzie? Marina
Kiedy? Poniedziałek: 15:00 - 22:00
Wtorek: 07:00 - 22:00
Środa: 07:00 - 22:00
Czwartek: 07:00 - 22:00
Piątek: 07:00 - 12:00
Dla kogo? Dzieci
Za ile? opłata jednorazowa: 1 000 zł

Prowadzący zajęcia

Związany ze sportem zarówno z wykształcenia, jak i z wieloletniej pasji. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, na której zdobył uprawnienia trenera koszykówki i instruktora sportu w żeglarstwie jachtowym. Może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Niegdyś nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z gdańskich gimnazjów,obecnie od wielu lat ukierunkowany na szkolenie dzieci w żeglarstwie. Związany z wieloma klubami żeglarskimi w Gdańsku, Wrocławiu i Gdyni. Zorganizował wiele zgrupowań i obozów żeglarskich w Hiszpanii, w których uczestniczyły także dzieci z naszej Gminy. 

Krzysztof Kocięda - instruktor żeglarstwa
Krzysztof Kocięda - instruktor żeglarstwa

Galeria

Obozy Żeglarskie

Prześlij do nas kartę zgłoszenia