Sekcja wspinaczkowa nabór

w uwagach prosimy o informację o grupie do której należy zapisać dziecko

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia sekcji wspinaczkowej w Cedrach Wielkich?

W Cedrach Wielkich ogromną wagę przywiązujemy do jakości zajęć. Nasza wykwalifikowana kadra nie tylko nauczy Twoje dziecko technik wspinania, ale też zadba o rozwój jego pewności siebie, wytrwałości w dążeniu do celu, umiejętności rozwiązywania problemów oraz odpowiedzialności. Promujemy zdrową rywalizację i zrównoważony styl życia. Na zajęciach dla dzieci wprowadzamy wiele kreatywnych zabaw, a do tego nauka odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze.  Zajęcia prowadzone są w małych grupach

Dla kogo są zajęcia wspinaczki?

Zapraszamy dzieci i młodzież od 7 do 14 roku życia
Przygotowaliśmy trzy grupy mając na uwadze jak najlepsze dopasowanie programu do wieku dzieci. 
Grupy:

- początkująca, dzieci w wieku 7-10 lat,

- początkująca i średnio zaawansowana, dzieci powyżej powyżej 10 roku. 

Dla grup początkujących zajęcia będą miały realizowany program nauki podstaw zasad i technik wspinaczkowych. Grupy do 9 osób. Zajęcia odbywają się w czwartki.

 

Co zabrać ze sobą na zajęcia wspinaczki?

Na zajęcia sekcji wspinaczkowej zabierz ze sobą wygodny strój sportowy. Mile widziane są buty wspinaczkowe, chociaż dla początkujących doskonale sprawdzi się również obuwie, które nie pozostawia śladów od podeszwy (tzw. non- marking). Przyda się także bidon, gdyż na terenie hali sportowej znajdziesz zdrój z wodą pitną. Gdy Twoja woda się skończy, szybko i bezpłatnie uzupełnisz swoją butelkę. 

Czy zajęcia sekcji wspinaczkowej są bezpieczne?

Zdecydowanie przykładamy ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem, także w nauczaniu dzieci. Posiadamy nowy sprzęt, który jest regularnie sprawdzany. Dla bezpieczeństwa drobnych dzieci posiadamy uprzęże typu pająk. Dzięki automatycznej blokadzie w sprzęcie do asekuracji gri gri, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo użytkowania przy asekuracji dolnej, górnej oraz na wędkę.

Indywidualne zajęcia z instruktorem wspinaczki w dopasowanym terminie
Zajęcia dla dorosłych

Jeśli masz ochotę, możemy zorganizować dla Ciebie lub grupy Twoich znajomych indywidualne zajęcia z instruktorem. Skontaktuj się z nami, przedstaw czego potrzebujesz i kiedy masz czas, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

 

 

Gdzie? Hala
Kiedy? Czwartek: 16:45 - 18:15
Dla kogo? Dzieci
Za ile? cena (miesięcznie): 170 zł
Grupa zaawansowana 17:30 - 19:00

Prowadzący zajęcia

Maratończyk, pasjonat wspinaczki sportowej, podróżnik. Wspinanie sportowe stało się moja pasją przeszło 14 lat temu. Z czasem zobaczyłem, że fajnie jest podzielić się wiedzą z innymi, co przełożyło się na realizację kursu instruktora sportu. Nie tylko wspinaniem się żyje. Dobrze jest kilka razy wystartować w Maratonie czy innym dystansie albo wybrać się do lasu rowerem na techniczne podjazdy. Doświadczenie z tych dyscyplin wykorzystuję w prowadzonych zajęciach uzupełniając je o wiedzę z anatomii i dietetyki, które zdobywam poprzez współpracę ze Szkołą Zdrowego Stylu Życia i Odżywiania Sportowskaz https://www.facebook.com/sportowskaz/
Od wielu lat związany organizacją imprez sportowych oraz z marketingiem i sprzedażą w branży turystycznej.

Jakub Łapiński
Jakub Łapiński

Galeria

Cennik sekcji wspinaczkowej

Płatności za zajęcia sekcji wspinaczkowej dokonujemy na konto 
Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 41 83-020 Cedry Wielkie 
nr konta: 02 8335 0003 0201 8557 2000 0001 
tytułem: sekcja wspinaczkowa + imię i nazwisko uczestnika + miesiąc 
lub gotówką w kasie ŻOKiS-u

Prześlij do nas kartę zgłoszenia