Taniec towarzyski dla dzieci powyżej 7 r.ż. nabór

Na zajęciach uczymy się podstaw tańca towarzyskiego w dwóch stylach tanecznych- tańcach standardowych (walc angielski, walc wiedeński, quickstep) oraz tańcach latynoamerykańskich ( samba, cha cha cha, rumba, jive). Zajęcia zawsze rozpoczynamy rozgrzewką, a kończymy ćwiczeniami rozciągającymi. Dzięki temu zapewniamy harmonijmy rozwój ciała.         

Taniec to nie tylko dobra zabawa, ale również kształtowanie prawidłowej postawy ciała i sylwetki, wzmacnianie mięśni podeszwowych stóp oraz ogólny rozwój całego ciała. Poprzez taniec dzieci budują także pewności siebie i wzmacniają poczucie własnej wartości oraz zyskują nowe grono znajomych o tej samej pasji oraz wiele, wiele innych korzyści.

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 18:30 - 19:15
Dla kogo? Dzieci
Za ile? miesięcznie: 60 zł

Prowadzący zajęcia

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. 

Swoją pasję do tańca odkryła już jako sześcioletnia dziewczynka i kontynuowała do 22 r.ż. Zdobyła krajową mistrzowską klasę taneczną. Jest zwyciężczynią wielu turniejów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Okręgu Pomorskiego.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i obozach tanecznych prowadzonych przez światowej sławy trenerów tańca towarzyskiego, t.j.: Wiktor Kiszka, Paweł Tomalczyk, Roman Pawelec.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą na pełen etat, pozytywnie nastawioną do życia, otwartą na nowe wyzwania, stawiająca sobie ambitne cele, które po kolei realizuje.

Paula Winiarska - instruktor tańca
Paula Winiarska - instruktor tańca

Prześlij do nas kartę zgłoszenia