Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

8 marca Dzień Kobiet

We wtorkowy wieczór 8 marca 2016 r. roku o godzinie 18.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich odbyła się uroczysta impreza  z okazji Dnia Kobiet. Był to finał podsumowujący wydarzenie pn. „ Nie Dzień ale Tydzień Kobiet” zorganizowany przez ŻOKiS. Na wyjątkową uroczystość licznie przybyły panie z terenu całej gminy. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Wójt – Janusz Goliński, który wraz z Dyrektorem ŻOKiS Panem Łukaszem Żarna złożyli wszystkim paniom życzenia z okazji ich święta i wręczyli po symbolicznym tulipanie.

Głównym punktem programu był profesjonalny koncert pn. „Ku Czci Płci Pięknej” w  wykonaniu Dawida Pelowskiego – Wokalisty i aktora Teatru Muzycznego w Łodzi i Teatru Off de Bicz w Sopocie oraz Adama Bartusza – Wokalisty i pianisty, absolwenta Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Gdańsku. Artyści swoim występem zachwycili i rozbawił zgromadzoną publiczność.

Na zakończenie Pan Wójt i Dyrektor Ośrodka jeszcze raz złożyli życzenia z okazji dnia kobiet oraz wręczyli upominki tym paniom, które uczestniczyły we wszystkich wydarzeniach zorganizowanych w  ramach „Tygodnia Kobiet”. Zachwycona płeć piękna po występach celebrowała swoje święto w miłym towarzystwie przy kawie i słodkim poczęstunku.