Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu

Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich rozpoczął swoją działalność 1.IX.2005r. Jesteśmy publiczną placówką kulturalno – oświatową, której zadaniem jest prowadzenie działalności w zakresie pozaszkolnym. Siedzibą naszego ośrodka jest zabytkowy budynek usytuowany w centrum miejscowości Cedry Wielkie.

czytaj dalej

Działalność naszego ośrodka polega na prowadzeniu różnego rodzaju zajęć zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych. Zajęcia prowadzone na terenie naszej placówki to min.: fitness, taekwondo, zajęcia językowe. W naszym ośrodku funkcjonuje również zespół muzyczny: “ Studio Piosenki ŻOKiS”. Organizujemy również festyny, wystawy i wernisaże oraz inne imprezy okolicznościowe, na które chętnie przybywają mieszkańcy naszej gminy i nie tylko. Wynajmujemy sale na zebrania, spotkania, pokazy oraz różne imprezy rodzinne i okolicznościowe (taryfikator znajduje się w zakładce zajęcia/usługi). W budynku ŻOKiS istnieje również możliwość drukowania, skanowania oraz kopiowania.

 

Godziny pracy biura: pon.-pt. w godzinach 8.00-16.00 z uwzględnieniem zajęć prowadzonych w budynku Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich w godzinach popołudniowych.

 

zwiń

Usługi

Konkursy

Projekty

Pracownicy

Dokumenty

Regulamin organizacyjny ŻOKiS

Regulamin korzystania z boiska ORLIK.pdf

Regulamin ORLIK Covid-19

Regulamin MRD- Covid-19

Regulamin Miasteczka Ruchu Drogowego- Covid-19

Deklaracja dostępności

Regulamin Uczestnictwa w zajęciach ŻOKiS

Cennik zajęć ŻOKiS

Klauzula informacyjna do formularza kontaktowego

Klauzula informacyjna RODO ŻOKiS z art.13

Klauzula informacyjna RODO ŻOKiS z art.14