Głosujemy na Marinę w Błotniku

.

Przystań żeglarska w Błotniku została zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą lokalną inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej. Jego organizatorem jest Serwis Samorządowy PAP.

Darmowe głosowanie – za pomocą internetu – potrwa do 10 lutego. Z powiatu gdańskiego zgłoszono trzy inwestycje. Mieszkańców gminy i naszych czytelników zachęcamy oczywiście do oddawania głosów na marinę w Błotniku.

- W ciągu minionej dekady zrealizowaliśmy dużo inwestycji współfinansowanych ze środków europejskich. Jedną z najbardziej spektakularnych była budowa przystani, dzięki której nasza gmina stała się rozpoznawalna na żeglarskiej mapie Polski. Budowa mariny była również zaczątkiem do wielu działań, które realizuje nie tylko samorząd gminy Cedry Wielkie, ale także prywatni przedsiębiorcy i organizacje prospołeczne – przypomina Janusz Goliński.

Głosowanie dla internautów potrwa do 10 lutego, a laureatów konkursu mamy poznać do 5 marca. Jak podają organizatorzy wygrają te samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a nagrodą dla zwycięzcy będzie materiał promocyjny – miejmy nadzieję, że o Marinie w Błotniku – który przygotowują dziennikarze PAP i zamieszczą go na swoim portalu internetowym.

Link do głosowania: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/cedry-wielkie-przystan

Szczegóły
Data dodania 1 lutego 2023