Dołącz do nas

aktualnie na stronie:

METROSTAV – partnerem jubileuszowego X Żuławskiego Rajdu Rowerowego

Od początku tego roku coraz intensywniej trwają prace nad organizacją jubileuszowego X Żuławskiego Rajdu Rowerowego, który  tym razem przypadnie na 29 lipca 2017 r.

Żuławski Rajd Rowerowy jest stałym elementem wakacyjnego programu Gminnej Instytucji Kultury – Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich i od 10 lat  obejmuje swoim zasięgiem obszar niejednokrotnie wykraczający poza obszar województwa.

Celem rajdu jest promowanie turystyki rowerowej  oraz  poznawanie zabytków i ciekawych, mało znanych miejsc na Żuławach, obszarze Powiatu Gdańskiego i Trójmiasta. W rajdzie co roku bierze udział około kilkaset osób dorosłych, dzieci i młodzieży, ceniących turystykę rowerową
i propagujących zdrowy styl życia.

W tym roku, z uwagi na jubileuszowy charakter wydarzenia, organizatorzy: Gmina Cedry Wielkie i Żuławski Ośrodek Kultury w Cedrach Wielkich przygotowują szereg atrakcji w ramach przejazdu dlatego też do współtworzenia zaprosili wiele podmiotów, które coraz chętniej przystępują do inicjatywy. Z pierwszym z nich – firmą METROSTAV w dniu 8 marca 2017 r. została podpisana umowa dot. wsparcia finansowego wydarzenia .

 

Metostav (1) Metostav (2) Metostav (3)