Street dance - taneczne środy nabór

Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 5-8 lat. 

Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych 

Kilka słów czym jest STREET DANCE- to kultura tańca oraz social taneczny, w którego skład wchodzą style tańca takie jak: Hip Hop, House, Waacking, Breaking, Locking czy Popping.
Ponad to styl ten zawsze stawiał na obecność ludzi i dobrą zabawę. Posiada często charakter improwizacyjny i towarzyski, a także zachęca do interakcji, kontaktu z widzem oraz innymi tancerzamiPonad to styl ten zawsze stawiał na obecność ludzi i dobrą zabawę. Posiada często charakter improwizacyjny i towarzyski, a także zachęca do interakcji, kontaktu z widzem oraz innymi tancerzami.

Zajęcia to prawdziwie energetyczny fun! Co więcej, Street Dance to treningi pozwalające usprawnić motoryczność ciała, koordynacje i kondycje, spotkać wspaniałych ludzi. Korzystamy z różnorodności tańców ulicznych m.in. hip hop, house, locking, breaking.

Głównym celem treningów jest nabycie umiejętności słuchania muzyki, wydobywania rytmu, rozwoju kreatywności, pewności siebie, a także nauka swobodnego wyrażani siebie poprzez poruszanie się

 

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 16:45 - 17:30
Dla kogo? Dzieci
Za ile? miesięcznie: 99 zł
grupa I 16:45 - 17:30
grupa II 17:35 - 18:20

Prowadzący zajęcia

Kasia „Popkate” Zapolska swoją pasję związaną z popping’iem rozpoczęła już w 2007r. Jako kobieta ma w tej dziedzinie najdłuższy staż taneczny w Polsce. Pochodzi z Gdańska, gdzie swoje pierwsze kroki taneczne stawiała pod okiem Lipskieego. Przez lata doskonali swój styl i umiejętności, które to zbudowane są przez ciężką pracę, wytrwałość i wielokrotne wyjazdy za granicę (m.in. do Los Angeles i Paryż). Doświadczenie opiera na uczestnictwie w różnych zawodach i jamach tanecznych oraz  warsztatach z światowej klasy nauczycielami poppingu, z których to wymienić można na przykład: Boogie Frantick, Hoan, Devious, Popin J, Popin Pete, Greenteck, Nelson, Bionic Man, Mr. Wiggles, Venom, Monsta Pop. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą. Jej podejście do tańca jest nieszablonowe, stawia duży nacisk na kreatywność, oryginalność, self development i fundamenty panelu styli popping.

Katarzyna Zapolska - Prowadząca zajęcia taneczne "Studio Rytmu"
Katarzyna Zapolska - Prowadząca zajęcia taneczne "Studio Rytmu"

Filmy Youtube

Galeria

Opłata za zajęcia Street Dance

Opłatę należy uiścić na nr. konta:

29 1140 2004 0000 3102 7804 1174  imię i nazwisko uczestnika +nazwa zajęć

Katarzyna Zapolska 

Studio Rytmu

Prześlij do nas kartę zgłoszenia