Taniec użytkowy dla par

ZAJĘCIA ZAWIESZONE

Chcesz spędzić czas z partnerem, jednak nic już ciekawego na Netfixie nie ma Lubisz ruch, jednak na siłownię Ci nie po drodze 

Masz wrażenie, że każdy Twój dzień to praca, obowiązki domowe i nie ma w nim przestrzeni dla Was 

Myślę, że ten scenariusz dzisiaj jest dość powszechny. Wpadamy w wir codziennych obowiązków, które wypełniają cały nasz dzień, przez co ciężko jest zadbać o czas dla siebie, który przecież wszystkim nam się należy.

 

Dlatego zapraszam Cię na kurs TAŃCA UŻYTKOWEGO w parach gdzie :

-nauczycie się tańczyć ze sobą w parze,- poznacie proste kroki i efektowne obroty oraz przejścia, dzięki którym taniec sprawi Wam dużo przyjemności,

-zyskacie godzinę w tygodniu wyłącznie dla siebie,

- poznane figury wykorzystacie na każdej imprezie, weselu czy potańcówce,

- zyskacie ciekawą odskocznię od monotonnej codzienności .

 

Jeśli Ty i Twój partner, chcecie zyskać więcej pewności siebie w tańcu, a do tego spędzicie sobą czas w niecodzienny sposób to :

Dołączcie do nas

Gdzie? Hala
Kiedy? Środa: 20:00 - 21:00
Dla kogo? Dorośli
Za ile? miesięcznie: 100 zł

Prowadzący zajęcia

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. 

Swoją pasję do tańca odkryła już jako sześcioletnia dziewczynka i kontynuowała do 22 r.ż. Zdobyła krajową mistrzowską klasę taneczną. Jest zwyciężczynią wielu turniejów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Okręgu Pomorskiego.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach i obozach tanecznych prowadzonych przez światowej sławy trenerów tańca towarzyskiego, t.j.: Wiktor Kiszka, Paweł Tomalczyk, Roman Pawelec.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą na pełen etat, pozytywnie nastawioną do życia, otwartą na nowe wyzwania, stawiająca sobie ambitne cele, które po kolei realizuje.

Paula Winiarska - instruktor tańca
Paula Winiarska - instruktor tańca

Prześlij do nas kartę zgłoszenia