Bezpłatna wycieczka rowerowa po Gminie Cedry Wielkie

Czyste Powietrze, Twój Wybór - wyjaśniamy wątpliwości dotyczące programu Czyste Powietrze oraz promujemy aktywne spędzanie czasu

W niedzielę 14.05.20023 r. będzie można bezpłatnie wziąć udział w wycieczce rowerowej. Celem przejazdu jest nie tylko spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale też promowanie świadomości ekologicznej wśród uczestników rajdu. Pan Krzysztof Pudyszak z Urzędu Gminy Cedry Wielkie odpowie na wszelkie pytanie związane z programem Czyste Powietrze, dzięki któremu można zadbać o środowisko i swoje finanse poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Na wycieczkę rowerową zapraszamy osoby dorosłe, które wypełnią kartę zgłoszeniową zamieszczoną poniżej i wyślą ją na adres: krzysztof.pudyszak@cedry-wielkie.pl lub zaniosą osobiście do Pana Krzysztofa Pudyszaka do Urzędu Gminy. Warto się spieszyć, bo na liście uczestników mamy tylko 25 miejsc.

Przejazd rowerowy rozpocznie się o godzinie 10:00 spod Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich ul. Osadników Wojskowych 41. Trasa będzie prowadziła poprzez Leszkowy, Kiezmark, Błotnik i Cedry Małe. Finalnie, koło godziny 13:00, rowerzyści powrócą w miejsce startu, gdzie będzie na nich czekać ognisko i poczęstunek. 

Wszelkie pytania można kierować do organizatora przejazdu, Pana Krzysztofa Pudyszaka:
e-mail: krzysztof.pudyszak@cedry-wielkie.pl 
tel.: 58 692 20 49

Szczegóły
Data dodania 25 kwietnia 2023
Gdzie? ŻOKiS

Karta zgłoszenia wycieczka rowerowa 2023 Czyste Powietrze